Správa obsahu

Nahrávání obrázků

Obrázky do galerie můžete ze svého počítače nahrávat buďto skrze tlačítko "Přidat soubory" nebo pomocí přetáhnutí obrázků z vaší složky kurzorem myši.

Vložení videa

Když do své galerie vložíte odkaz na video buďto z YouTube nebo Vimea, JuicyFolio automaticky vygeneruje název a popis z jeho zdroje.

Vložení textu do galerie

Když potřebujete obohatit galerii o větší textový blok či doplnit odkazy nebo komentáře k realizaci, stačí z horního menu v administraci vybrat "Přidat text" a snadno vložíte textový blok, se kterým můžete pracovat stejně jako s obrázky. Můžete jej přesunout, zakázat, doplnit o odkazy nebo další HTML obsah.

Vložení popisu galerie

Chcete si o svých obrázcích něco napsat? Žádný problém! Ke své galerii můžete jednoduše přidat i popis. Ten ovšem funguje jen u některých designů.

Vytvoření klikacího odkazu v textu

Do jednotlivých textů na vašem portfolio webu můžete snadno vkládat i nejrůznější klikatelné odkazy.

Vytvoření klikacího odkazu pro e-mail

Usnadněte svým návštěvníkům možnost vás kontaktovat a vyzdvihněte svou e-mailovou adresu skrze klikatelný odkaz, který jim usnadní zaslat vám e-mailovou zprávu.

Vkládání obrázku do příspěvku

Toto video vám ukáže, jak můžete snadno přidat obrázek (a změnit jeho velikost) z galerie do jakéhokoliv textového příspěvku na vašem portfolio webu.

Výměna obrázku

Pokud chcete obrázek v galerii nahradit jiným, nemusíte ho složitě mazat a znovu nahrávat. Takový obrázek stačí jednoduše přenahrát, čímž si zajistíte i zachování názvu a popisu původního obrázku. Pro nejlepší funkci doporučujeme aby se nahrávaný soubor jmenoval zcela stejně, jako ten původní! Zůstane tak zachována maximální funkcionalita systému.

Ukázka vložení embed kódu virtuální prohlídky Google do JuicyFolio portfolia

Je potřeba správně nastavit šířku vkládaného kódu (ve videu 966px), výška je zvolena na 540px, a zároveň, kopírovat se má pouze část kódu který začíná a končí "iframe"