Pofesionální fonty na webu, použití Typekit.com

Pokud chcete, aby vaše portfolio vypadalo ještě lépe, doporučujeme použít profesionální webfonty: můžete tak rozšířit možnosti typografie vašeho portfolia i o fonty, které nemají běžní uživatelé nainstalované. Kromě vybraných webfontů od Google můžete využít i fontbanku Typekit.com, která patří společnosti Adobe.

Výběr fontů

Výběr fontů

Typekit nabízí řadu použitelných fontů. Pouze některé z nich je však možné využívat zdarma. Pro další je třeba si zakoupit jeden z platebních plánů.
Přehled platebních plánů

Přehled platebních plánů

Typekit nabízí zdarma Trial nabídku svých služeb, která vám poskytne omezený výběr fontů, pro jejichž používání však na svém webu musíte vystavit logo Typekitu. Další dva plány, Personal a Portfolio, nabízí přístup do osobní a plné knihovny fontů. Cena za Personal pán je 25 dolarů ročně, za Portfolio pak 50 dolarů (v přepočtu zhruba 500 a 1000 korun ročně). Protože je Portfolio plán pro využití na vašem portfolio webu zpravidla nejvýhodnější, je právě tento plán v ceně našeho Nastavení+, které nabízíme na webu JuicyFolio.cz. Za 100 dolarů ročně (2000 korun) pak Typekit nabízí ještě i Performance plán. Každý z těchto plánů si každopádně můžete zdarma vyzkoušet na třicetidenní trial.